KONST / Litografier / Färglitografier 12411495
nr 1241 1495
Teresa Wennberg
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 12 st lika, Numrerade, 750-upplaga. Bladets mått: 21x15 cm, lösa blad
Utrop:
500 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:43:53
Teresa Wennberg
Läs mer om Teresa Wennberg